KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9343453
nr 934 3453
Leif Ahnlund
(f. 1949), Sverige
Blandteknik, Leif Ahnlund, Motorcykel, signerad. -90, 34x55
Kondition: saknar glas
Leif Ahnlund, svensk bildkonstnär född i Småland 1949.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 januari 2015
kl 19:54:31
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion